Acer Nitro V R5-7535HS/32GB/512+1TB/Win11PX RTX3050 144Hz
SKU:
4114321458
MPN:
ANV15-41 || NH.QSHEP.001 | 5dtI
€1351.80
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , For gaming |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 cores, 12 threads, 3.30-4.55 GHz, 16 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB , 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLED |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics Card Power (TGP) | 50 W |
| Maximum graphics card power (TGP) | 65 W |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 4-cell, 3815 mAh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 135 W |
| Additional information | DLSS 3 technologyMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 23,5 mm |
| Width | 362 mm |
| Depth | 240 mm |
| Weight | 2,10 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | AMD Radeon™ 660M , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
