Acer Nitro V15 R7-7445HS/16GB/512/Win11 RTX3050 165Hz
SKU:
4114973699
MPN:
ANV15-42 || NH.U30EP.003 | 6pAZ
€1173.97
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 7 7445HS |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 7445HS (6 cores, 12 threads, 3.20–4.70 GHz, 22 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 PCIe drives |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 2.5GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 57 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Power supply | 135 WPlug: round – 5.5-1.7 mm180 W |
| Release Year | 2024 |
| Height | 27 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 270 mm |
| Weight | 2,10 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY – International |
