Acer Nitro V17 AI Ryzen AI 9-365/32GB/2TB/Win11X RTX5070
SKU:
4114974546
MPN:
ANV17-61 || NH.QZHEP.006 | 5GhT
€2368.02
1 available for order
1 available for order
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
Operating system:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 9 HX 365 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 9 HX 365 (10 cores, 20 threads, 2.00–5.00 GHz, 34 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 17,3" |
| Screen resolution | 2560 x 1440 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5070 , AMD Radeon™ 880M |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 76 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Orange |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 135 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 24 mm |
| Width | 400 mm |
| Depth | 275 mm |
| Weight | 2,71 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
