Acer Predator Helios 18 U9-275HX/128GB/4TB/W11 RTX5070Ti 250Hz
SKU:
4113863195
MPN:
PHN18-72 || NH.QVLEP.001 | 5Htl
€5252.71
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| RAM | 128 GB |
| Maximum Supported RAM | 128 GB |
| M.2 PCIe SSD | 4000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | Mattemini-LEDIPS |
| Screen size | 18" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 250 Hz |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
| Maximum graphics card power (TGP) | 140 W |
| Graphics card memory | 12 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersThree built-in microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 2.5GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 90 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 330 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboardHDR 1000 |
| Height | 28 mm |
| Width | 400 mm |
| Depth | 308 mm |
| Weight | 3,30 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY – International |
