Acer Predator Helios 18 Ultra 9-275HX/64GB/4TB/Win11P RTX5080
SKU:
4113248059
MPN:
PH18-73 || NH.QVYEP.005 | 5E4m
€5213.37
1 available for order
1 available for order
M.2 PCIe SSD:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 192 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 4/0 |
| M.2 PCIe SSD | 4000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | Mattemini-LEDIPS |
| Screen size | 18" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 250 Hz |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Graphics Card Power (TGP) | 150 W |
| Maximum graphics card power (TGP) | 175 W |
| Graphics card memory | 16 GB GDDR7 |
| Sound | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 2.5GbpsWiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs. |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Case and Build | Illuminated housing elements |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 400 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboardHDR 1000 |
| Height | 30 mm |
| Width | 401 mm |
| Depth | 308 mm |
| Weight | 3,50 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
