Acer Predator Helios Neo 14 U9-285H/32GB/1TB/W11 RTX5070
SKU:
4113486609
MPN:
PHN14-71 || NH.QUWEP.005 | 5Izj
€2025.04
1 available for order
1 available for order
M.2 PCIe SSD:
1024 GB2048 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO , Slim GeForce RTX |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 285H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 285H (16 cores, 16 threads, 2.50-5.40 GHz, 24MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1024 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,5" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 100 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersThree built-in microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 76 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 230 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-Sync |
| Height | 20,9 mm |
| Width | 324 mm |
| Depth | 255 mm |
| Weight | 1,90 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5070 , Intel® Arc™ Graphics 140T |
