Apple MacBook Air M5/24GB/1TB/Mac OS Midnight 10R GPU
SKU:
4114550687
MPN:
MDVN4ZE/A | 6jTj
€2012.82
Out of stock
Out of stock
PCIe SSDs:
Keyboard Layout:
QWERTY - InternationalQWERTY - US
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Apple |
|---|---|
| Product Intended Use | For the student , NPU – Hardware AI support , MacBook , Ultralight |
| Processor brand | Apple |
| Processor series | Apple M5 |
| Processor name | Apple M5 |
| Processor | Apple M5 (10 cores, ARM) |
| RAM | 24 GB |
| Maximum Supported RAM | 24 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| PCIe SSDs (soldered) | 1000 GB SSD PCIe |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyLEDIPSLiquid Retina |
| Screen size | 15,3" |
| Screen resolution | 2880 x 1864 |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Apple |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Three built-in microphonesBuilt-in six speakers |
| Webcam | Full HD , FaceTime HD |
| Connectivity | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB4 Type-CMagSafe 3 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Charging Power | Max. 70 W , Min. 35 W |
| Color | Navy |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Light sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Touch ID reader |
| Case and Build | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | macOS Tahoe |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | Plug: USB-C |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageForce Touch multi-touch trackpad |
| Release Year | 2026 |
| Height | 11,5 mm |
| Width | 340 mm |
| Depth | 238 mm |
| Weight | 1,51 kg |
| Included Accessories | USB Type-C -> MagSafe cable |
| Keyboard Layout | QWERTY – International |
| Graphics card | Apple M5 [10 cores] |
