Apple MacBook Neo A18 Pro/8GB/256/Mac OS Cytrusowożółty
SKU:
4114550596
MPN:
MHFD4ZE/A | 6k2g
€807.14
1 available for order
1 available for order
Keyboard Layout:
QWERTY - InternationalQWERTY - US
PCIe SSDs:
256 GB SSD PCIe512 GB SSD PCIe
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Apple |
|---|---|
| Product Intended Use | For the student , Universal |
| Processor brand | Apple |
| Processor series | Apple A18 Pro |
| Processor name | Apple A18 Pro |
| Processor | Apple A18 Pro |
| RAM | 8 GB |
| Maximum Supported RAM | 8 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| PCIe SSDs (soldered) | 256 GB SSD PCIe |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyLEDIPSLiquid Retina |
| Screen size | 13" |
| Screen resolution | 2408 x 1506 |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Apple |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , FaceTime HD |
| Connectivity | Wi-Fi 6EBluetooth 6.0 module |
| Connectors | Headphone/speaker output – 1 pc.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 36.5 Wh |
| Charging Power | Max. 70 W , Min. 20 W |
| Color | Yellow |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Case and Build | Aluminum housing |
| Operating system | macOS Tahoe |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Release Year | 2026 |
| Height | 12,7 mm |
| Width | 297 mm |
| Depth | 206 mm |
| Weight | 1,23 kg |
| Included Accessories | USB Type-C cable |
| Keyboard Layout | QWERTY – International |
| Graphics card | Apple A18 Pro |
