Apple MacBook Pro M5 Pro/48GB/2TB/Mac OS Space Black 16R GPU US
SKU:
4114757030
MPN:
MJLW4ZE/A/R1/US - CTO [Z1ML0036W] | 6jZx
€3842.40
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Apple |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , For the student , NPU – Hardware AI support , MacBook , Ultralight |
| Processor brand | Apple |
| Processor series | Apple M5 Pro |
| Processor name | Apple M5 Pro |
| Processor | Apple M5 Pro (15 cores ARM) |
| RAM | 48 GB |
| Maximum Supported RAM | 48 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| PCIe SSDs (soldered) | 2000 GB SSD PCIe |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | Glossymini-LEDLiquid Retina XDR |
| Screen size | 14,2" |
| Screen resolution | 3024 x 1964 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 1000 cd/m² |
| Graphics card brand | Apple |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Three built-in microphonesBuilt-in six speakers |
| Webcam | Full HD , FaceTime HD |
| Connectivity | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.MagSafe 3 – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 3 pcs. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Charging Power | Max. 140 W , Min. 96 W |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Light sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Touch ID reader |
| Case and Build | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | macOS Tahoe |
| Included Software | Recovery partition |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageForce Touch multi-touch trackpad |
| Release Year | 2026 |
| Height | 15,5 mm |
| Width | 313 mm |
| Depth | 221 mm |
| Weight | 1,60 kg |
| Included Accessories | USB Type-C -> MagSafe cable |
| Keyboard Layout | QWERTY – US |
| Graphics card | Apple M5 Pro [16 cores] |
