ASUS TUF Gaming F16 i5-14450HX/16GB/512 RTX5060 165Hz
SKU:
4114765045
MPN:
FX608JMR-RV141 | 6mKd
€1199.66
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-14450HX |
| Processor | Intel® Core™ i5-14450HX (10 cores, 16 threads, 1.80-4.80 GHz, 20 MB cache) |
| Chipset | Intel HM770 |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Maximum graphics card power (TGP) | 115 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45Thunderbolt™ 4 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 90 Wh |
| Charging Power | Min. 55 W , Max. 280 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | No system |
| Power supply | 14 A20 V280 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 27,3 mm |
| Width | 354 mm |
| Depth | 269 mm |
| Weight | 2,20 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
