ASUS Vivobook S 14 Core 5-210H/40GB/2TB/Win11 FHD
SKU:
4114572832
MPN:
S3407VA-LY067W | 6dgq
€1237.77
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 5 |
| Processor name | Intel® Core™ 5 210H |
| Processor | Intel® Core™ 5 210H (8 cores, 12 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 40 GB |
| Maximum Supported RAM | 40 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Connectors | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W , Min. 45 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V65 WPlug: USB-C3.25 A |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 17,9 mm |
| Width | 315 mm |
| Depth | 224 mm |
| Weight | 1,39 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
