ASUS ZenBook 14 Ultra 9-285H/32GB/1TB/Win11P OLED Touch 120Hz
SKU:
4114771421
MPN:
UX3405CA-SU863X | 6mQP
€1758.30
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 285H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 285H (16 cores, 16 threads, 2.50-5.40 GHz, 24MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 2880 x 1800 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel Arc™ Graphics |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 75 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W , Min. 45 W |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V65 WPlug: USB-C3.25 A |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadHDR True Black 1000NumberPad – touchpad with numeric keyboard function |
| Height | 14,9 mm |
| Width | 312 mm |
| Depth | 220 mm |
| Weight | 1,20 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
