Blackview AceBook-6K1 Ryzen 5/16GB/512GB/Win11 Grey
SKU:
4114542352
MPN:
AceBook-6K1 | 6j8K
€500.97
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Blackview |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 3500U |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 3500U (4 corese, 8 threads, 2.10–3.70 GHz, 6 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 moduleWiFi 5 |
| Connectors | Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C – 1 pc.HDMI 2.0 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 38 Wh |
| Charging Power | Min. 12 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 19,5 mm |
| Width | 357,5 mm |
| Depth | 229,5 mm |
| Weight | 1,70 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ Vega 8 |
