Dell 15 Ryzen 3-7320U/8GB/512/Win11P
SKU:
4114311091
MPN:
PV15255_MDO_851 | 6ayn
€682.92
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 3 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 3 7320U |
| Processor | AMD Ryzen™ 3 7320U (4 corese, 8 threads, 2.40–4.10 GHz, 6 MB cache) |
| RAM | 8 GB |
| Maximum Supported RAM | 8 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 moduleWiFi 5 |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-C – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 41 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 18,9 mm |
| Width | 358 mm |
| Depth | 235 mm |
| Weight | 1,90 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 610M |
