Dell Pro 16 Core 3 100U/16GB/512/W11P
SKU:
4114804102
MPN:
BTO002_PC16250_EMEA | 5Fsl
€1021.55
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 3 |
| Processor name | Intel® Core™ 3 100U |
| Processor | Intel® Core™ 3 100U (6 cores, 8 threads, 1.20-4.70 GHz, 10MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel® Graphics |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Color | Graphite |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 20,8 mm |
| Width | 358 mm |
| Depth | 252 mm |
| Weight | 1,91 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
