Dell Pro 16 Plus Ryzen 5-220/16GB/256/Win11P
SKU:
4113251874
MPN:
BTO502_PB16255_EMEA | 5Bmc
€1428.03
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 220 |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 220 (6 cores, 12 threads, 3.20–4.90 GHz, 22 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 256 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CSmart Card Reader – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 21,4 mm |
| Width | 358 mm |
| Depth | 251 mm |
| Weight | 1,84 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 740M |
