Dell Pro Max 16 Ryzen AI 9 HX370/32GB/1TB/Win11P RTX PRO 1000
SKU:
4113495440
MPN:
BTO651_MC16255_EMEA | 5Han
€2977.74
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Graphic design , NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12 cores, 24 wątki, 2.00–5.10 GHz, 36 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDWVA |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7NFC module |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.Smart Card Reader – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 96 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Accelerometer , Hall effect sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 130 W |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 19,1 mm |
| Width | 358 mm |
| Depth | 256 mm |
| Weight | 2,08 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 890M , NVIDIA RTX PRO 1000 |
