Dell Pro Max Plus Ultra 9-285HX/32GB/1TB/Win11P RTX PRO 3000
SKU:
4113548578
MPN:
BTO106_MB18250_EMEA | 5HaA
€5391.22
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 285HX |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 285HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.50 GHz, 40MB cache) |
| Chipset | Intel WM880 |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install three M.2 PCIe drives |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDWVA |
| Screen size | 18" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card memory | 12 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7NFC module |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.Smart Card Reader – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 96 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Light sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 280 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboardIntel vPro |
| Height | 20 mm |
| Width | 402 mm |
| Depth | 280 mm |
| Weight | 3,25 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics , NVIDIA RTX PRO 3000 |
