Dell Pro Rugged 14 Ultra 7 165U/32GB/1TB/Win11P 5G RTX500
SKU:
4112266090
MPN:
Rugged-XC04 | 5uqe
€6485.15
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 165U |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 165U (12 cores, 14 threads, 1.20-4.90 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 1100 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card memory | 4 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7Built-in 5G modem |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB4 Type-CNano-SIM card slot – 1 pc.RS-232 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 100 W |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadeSIM support |
| Height | 34 mm |
| Width | 340 mm |
| Depth | 220 mm |
| Weight | 2,04 kg |
| Included Accessories | Charger , Stylus to operate the screen |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics , NVIDIA RTX 500 Ada |
