Dell XPS 16 Ultra X7 358H/32GB/512/Win11P 120Hz
SKU:
4114459095
MPN:
DA16260-1626-4374 | 6irP
€3305.72
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra X7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra X7 358H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra X7 358H (16 cores, 16 threads, 1.50-4.80 GHz, 18MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in two microphonesBuilt-in four speakers |
| Webcam | Infrared camera , QHD |
| Connectivity | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Charging Power | Max. 100 W , Min. 25 W |
| Color | Graphite |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 100 WPlug: USB-C1.7A |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 15,4 mm |
| Width | 353 mm |
| Depth | 238 mm |
| Weight | 1,74 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel Arc™ Graphics |
