Gigabyte AERO X16 Ryzen AI 7 350/64GB/1TB+1TB/W11 RTX5060 165Hz White
SKU:
4113679624
MPN:
1VH93EEC94DH | 5WUe
€1987.40
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Gigabyte |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI , Slim GeForce RTX |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 7 350 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8 cores, 16 threads, 2.00–5.00 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Graphics Card Power (TGP) | 70 W |
| Maximum graphics card power (TGP) | 85 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 76 Wh |
| Color | White |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 150 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-Sync |
| Height | 20 mm |
| Width | 355 mm |
| Depth | 251 mm |
| Weight | 1,90 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
