HP 15 Ultra 5-125H/24GB/1TB/Win11X
SKU:
4114163380
MPN:
15-fd1068nw (CX5D3EA) | 66pT
€975.58
1 available for order
1 available for order
Operating system:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 5 125H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 125H (14 cores, 18 threads, 1.20-4.50 GHz, 18MB cache) |
| RAM | 24 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 moduleWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4b – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 41 Wh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 18,6 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 236 mm |
| Weight | 1,65 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel Arc™ Graphics |
