HP 255 G10 Ryzen 5-7530U/8GB/512/Win11
SKU:
4114216083
MPN:
B39RRAT | 5Jn2
€553.21
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 7530U |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7530U (6 cores, 12 threads, 2.00–4.50 GHz, 19 MB cache) |
| RAM | 8 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4b – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 45 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboardSplash-resistant keyboard |
| Height | 18,6 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 236 mm |
| Weight | 1,52 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ Graphics |
