HP EliteBook 640 G11 Ultra 5-125U/24GB/1TB/Win11P
SKU:
4114182224
MPN:
A37VRET | 6bZk
€1301.31
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 5 125U |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 125U (12 cores, 14 threads, 1.30-4.30 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 24 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 3-cell, 4646 mAh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Aluminum housing |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadIntel vProSplash-resistant keyboard |
| Height | 17 mm |
| Width | 319 mm |
| Depth | 225 mm |
| Weight | 1,39 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics |
