HP EliteBook 8 G1i Ultra 5-228V/32GB/512/Win11P
SKU:
4113679703
MPN:
C51MMET | 5JmT
€2076.34
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 5 228V |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 228V (8 cores, 8 threads, 2.10-4.50 GHz, 8MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 800 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 62 Wh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Temperature sensor , Hall effect sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello , HP Sure View screen privacy feature |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboardSplash-resistant keyboard |
| Height | 15,5 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 250 mm |
| Weight | 1,77 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel Arc™ Graphics |
