HP EliteBook X Flip G1i 14 AI U7-258V/32GB/512/Win11P Touch
SKU:
4112895220
MPN:
B9ZX8ET | 5AiB
€2444.23
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 258V |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 cores, 8 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in two microphonesBuilt-in four speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Color | Blue |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Light sensor , Temperature sensor , Gyroscope , Hall effect sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadSplash-resistant keyboard |
| Height | 14,7 mm |
| Width | 314 mm |
| Depth | 220 mm |
| Weight | 1,40 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics |
