HP OMEN 16 i9-14900HX/32GB/2TB RTX5070 240Hz
SKU:
4114459273
MPN:
16-am0101nw (D2YW6EA) | 6bPl
€2037.74
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i9 |
| Processor name | Intel® Core™ i9-14900HX |
| Processor | Intel® Core™ i9-14900HX (24 corese, 32 wątki, 2.20-5.80 GHz, 36 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 240 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Sensors | Temperature sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Operating system | No system |
| Power supply | 230 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 25,4 mm |
| Width | 358 mm |
| Depth | 269 mm |
| Weight | 2,43 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5070 |
