HP OMEN 16 Ultra 7-255H/24GB/1TB+512/Win11X RTX5070 144Hz
SKU:
4114470720
MPN:
16-am0077nw (CX5Q2EA) | 6fR8
€1784.11
1 available for order
1 available for order
M.2 PCIe SSD:
Operating system:
No operating systemMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 255H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 255H (16 cores, 16 threads, 1.50-5.10 GHz, 24MB cache) |
| RAM | 24 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB , 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 230 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 26,1 mm |
| Width | 358 mm |
| Depth | 269 mm |
| Weight | 2,45 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5070 , Intel® Arc™ Graphics 140T |
