HP OmniBook 5 AI Ultra 5-225U/16GB/2TB/Win11X OLED
SKU:
4114335194
MPN:
16-af1070nw (CW9Y7EA) | 66rI
€1136.14
1 available for order
1 available for order
Operating system:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 5 225U |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 225U (12 cores, 14 threads, 1.30-4.80 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 59 Wh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboardMatrix with 95% DCI-P3 color coverage |
| Height | 18,6 mm |
| Width | 358 mm |
| Depth | 254 mm |
| Weight | 1,77 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics |
