HP OmniBook 7 Core 7-240H/40GB/1TB/Win11 Touch OLED
SKU:
4114572742
MPN:
16-az0003nw (CX6G2EA) | 6itv
€1504.24
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 7 |
| Processor name | Intel® Core™ 7 240H |
| Processor | Intel® Core™ 7 240H (10 cores, 16 threads, 1.80-5.20 GHz, 24MB cache) |
| RAM | 40 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 drives |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2048 x 1280 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Charging Power | Max. 100 W , Min. 45 W |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 100 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboardHDR 500 |
| Height | 15 mm |
| Width | 357 mm |
| Depth | 254 mm |
| Weight | 1,91 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics |
