HP ProBook 4 G1a Ryzen 7-250/32GB/1TB/Win11P
SKU:
4113679709
MPN:
C51HNET | 5JjL
€1593.52
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 7 250 |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 250 (8 cores, 16 threads, 3.30–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 56 Wh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Temperature sensor , Hall effect sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboardSplash-resistant keyboard |
| Height | 17 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 251 mm |
| Weight | 1,75 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 780M |
