HP VICTUS 15 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5050 144Hz
SKU:
4113911771
MPN:
15-fb3083nw (CX5W7EA) | 66sC
€1123.42
6 available for order
6 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 7 260 |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 260 (8 cores, 16 threads, 3.80–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | No system |
| Power supply | 200 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 23,5 mm |
| Width | 357 mm |
| Depth | 255 mm |
| Weight | 2,29 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 780M , NVIDIA GeForce RTX 5050 |
