HP ZBook Ultra G1A 14 Ryzen AI MAX+ Pro-395/128GB/2TB/Win11P To
SKU:
4113912184
MPN:
A3ZS0ET | 5HdY
€4883.11
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI Max+ |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 (16 cores, 32 wątki, 3.00–5.10 GHz, 80 MB cache) |
| RAM | 128 GB |
| Maximum Supported RAM | 128 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 2880 x 1800 |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in two microphonesBuilt-in four speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 74.5 Wh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | Plug: USB-C140 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpad |
| Height | 18,1 mm |
| Width | 312 mm |
| Depth | 214 mm |
| Weight | 1,57 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 8060S |
