HyperX OMEN 15 i7-14650HX/56GB/2TB/Win11 RTX5060 180Hz
SKU:
4114659219
MPN:
15-ga0004nw (D4JR5EA) | 6fsJ
€2165.28
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HyperX |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i7 |
| Processor name | Intel® Core™ i7-14650HX |
| Processor | Intel® Core™ i7-14650HX (16 cores, 24 threads, 2.20-5.20 GHz, 30 MB cache) |
| Chipset | Intel HM770 |
| RAM | 56 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,3" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 180 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Charging Power | Max. 280 W , Min. 100 W |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 280 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 23 mm |
| Width | 343 mm |
| Depth | 253 mm |
| Weight | 2,21 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
