Lenovo LOQ 15 i5-12600HX/24GB/512/Win11 RTX4050 144Hz
SKU:
4114870354
MPN:
83GS00TXPB | 6nIi
€1199.38
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-12600HX |
| Processor | Intel® Core™ i5-12600HX (12 cores, 16 threads, 3.30-4.60 GHz, 18MB cache) |
| RAM | 24 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Maximum graphics card power (TGP) | 105 W |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHeadphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 60 Wh |
| Charging Power | Max 170 W , Min. 55 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Built-in camera switch , TPM encryption |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 170 WPlug: Lenovo Slim Tip |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 23,9 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 259 mm |
| Weight | 2,38 kg |
| Included Accessories | Charger |
