Lenovo ThinkPad E14 Ultra 5-225U/16GB/512/Win11P
SKU:
4113318741
MPN:
21SX007LPB | 5Fy3
€1224.79
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 5 225U |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 225U (12 cores, 14 threads, 1.30-4.80 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 |
| Battery Capacity | 64 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadTrackpoint |
| Height | 19,7 mm |
| Width | 313 mm |
| Depth | 220 mm |
| Weight | 1,34 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics |
