Microsoft Surface Laptop Copilot 13,8 XElite/16GB/512GB/Win11P
SKU:
4114416228
MPN:
ZGZ-00009 | 6eXf
€1896.70
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Microsoft |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Surface |
| Processor brand | Qualcomm |
| Processor series | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Processor name | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Processor | Qualcomm Snapdragon X Elite (12 cores, 12 threads, 3.4 GHz, 42 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyLED |
| Screen size | 13,8" |
| Screen resolution | 2304 x 1536 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Graphics card brand | Qualcomm |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | Headphone/speaker output – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CSurface Connect – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 52 Wh |
| Charging Power | Max. 39 W |
| Color | Platinum |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Aluminum housing , Corning Gorilla Glass 5 |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 18 mm |
| Width | 301 mm |
| Depth | 220 mm |
| Weight | 1,34 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Qualcomm® Adreno™ |
