Microsoft Surface Laptop Copilot 15 U7/16GB/512GB/Win11P Black
SKU:
4114441887
MPN:
EP2-22818 | 6eXV
€2794.81
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Microsoft |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Surface |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 266V |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 266V (8 cores, 8 threads, 2.20-5.0 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyLED |
| Screen size | 15,0" |
| Screen resolution | 2496 x 1664 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.Surface Connect – 1 pc.USB4 – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 66 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W |
| Color | Black |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Aluminum housing , Corning Gorilla Glass 5 |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 18,3 mm |
| Width | 329 mm |
| Depth | 239 mm |
| Weight | 1,66 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | Intel Arc™ Graphics |
