MSI Cyborg 15 Black Edition i7-13620H/24GB/1TB RTX4050 144Hz
SKU:
4114958318
MPN:
Cyborg 15 Black Edition | A13VE-2416XPL | 6f8y
€1389.92
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i7 |
| Processor name | Intel® Core™ i7-13620H |
| Processor | Intel® Core™ i7-13620H (10 cores, 16 threads, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 24 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Maximum graphics card power (TGP) | 45 W |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Capacity | 54 Wh |
| Charging Power | Max. 120 W , Min. 35 W |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Blue |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Case and Build | Aluminum matrix cover |
| Operating system | No system |
| Power supply | 120 W |
| Additional information | DLSS 3 technologyMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 22,9 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 251 mm |
| Weight | 1,98 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
