MSI Cyborg 15 i5-13420H/16GB/512 RTX5060 144Hz
SKU:
4113870438
MPN:
Cyborg 15 | B13WFKG-625XPL | 5WyI
€1046.94
1 available for order
1 available for order
RAM:
16 GB32 GB
Operating system:
No operating systemMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-13420H |
| Processor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 96 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 55 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 55.2 Wh |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | No system |
| Power supply | 120 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 23,2 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 245 mm |
| Weight | 2,10 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
