MSI Cyborg 17 Core 5-210H/32GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz
SKU:
4114261596
MPN:
Cyborg 17 | B2RWEKG-030XPL | 5JwO
€1720.19
1 available for order
1 available for order
RAM:
16 GB32 GB
M.2 PCIe SSD:
512 GB1000 GB
Operating system:
No operating systemMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 5 |
| Processor name | Intel® Core™ 5 210H |
| Processor | Intel® Core™ 5 210H (8 cores, 12 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 96 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 17,3" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 45 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Capacity | 55.2 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 120 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 22,2 mm |
| Width | 399 mm |
| Depth | 258 mm |
| Weight | 2,50 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5050 |
