MSI Katana 17 i5-13420H/32GB/512/Win11X RTX4050 144Hz
SKU:
4113651475
MPN:
Katana 17 | B13VEK-1449XPL | 5tRc
€1377.53
1 available for order
1 available for order
RAM:
16 GB32 GB
Operating system:
No operating systemMicrosoft Windows 11 Home
M.2 PCIe SSD:
512 GB1024 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-13420H |
| Processor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 17,3" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Maximum graphics card power (TGP) | 105 W |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 200 W |
| Additional information | DLSS 3 technologyMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 25,2 mm |
| Width | 398 mm |
| Depth | 273 mm |
| Weight | 2,60 kg |
| Included Accessories | Charger |
