MSI Prestige 16 AI+ Evo Ultra 5-226V/16GB/1TB/Win11 OLED
SKU:
4114765291
MPN:
Prestige 16 AI+ Evo | B2VMG-220PL | 6faf
€1301.31
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 5 226V |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 226V (8 cores, 8 threads, 2.10-4.50 GHz, 8MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 3840 x 2400 |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel® Arc™ Graphics 130V |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 99,9 Wh |
| Charging Power | Max. 100 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Sensors | Light sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum housing |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 100 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadHDR True Black 600 |
| Height | 19 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 255 mm |
| Weight | 1,50 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
