MSI Thin 15 i5-13420H/32GB/512 RTX3050 144Hz
SKU:
4114064588
MPN:
Thin 15 | B13UC-3404XPL | 5Wzm
€858.90
1 available for order
1 available for order
RAM:
16 GB32 GB
Operating system:
No operating systemMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-13420H |
| Processor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install a SATA drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 45 W |
| Graphics card memory | 4 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHeadphone/speaker output – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc.Microphone input – 1 pc. |
| Battery Capacity | 52.4 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Blue |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Case and Build | Aluminum matrix cover |
| Operating system | No system |
| Power supply | 120 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 21,7 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 254 mm |
| Weight | 1,86 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
