Acer Nitro V15 i5-13420H/16GB/512/Win11 RTX5050 144Hz
SKU:
4114898974
MPN:
ANV15-52 || NH.U1PAA.004 | 6oHS
€1085.05
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-13420H |
| Processor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 drives |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 76 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Power supply | 135 W |
| Height | 23,5 mm |
| Width | 363 mm |
| Depth | 239 mm |
| Weight | 2,11 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Maximum graphics card power (TGP) | 75 W |
| Charging Power | Max 135 W , Min. 45 W |
