Acer Nitro V15 i5-13420H/24GB/1TB/Win11 RTX5050 144Hz
SKU:
4114898970
MPN:
ANV15-52 || NH.U1PAA.004 | 6oHW
€1326.40
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-13420H |
| Processor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 24 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Graphics Card Power (TGP) | 75 W |
| Maximum graphics card power (TGP) | 75 W |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 57 Wh |
| Charging Power | Max 135 W |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Case and Build | Illuminated housing elements |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Power supply | 135 W |
| Release Year | 2023 |
| Height | 25,9 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 271 mm |
| Weight | 2,30 kg |
| Included Accessories | Charger , Backpack |
| Keyboard Layout | QWERTY – International , QWERTY – UK |
