Acer Nitro V15 i5-13420H/24GB/1TB/Win11 RTX5050 144Hz
SKU:
4114898970
MPN:
ANV15-52 || NH.U1PAA.004 | 6oHW
€1326.40
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i5-13420H |
| Protsessor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 24 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Graafikakaardi võimsus (TGP) | 75 W |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 75 W |
| Graafikakaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 57 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max 135 W |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Juhtum ja ehitamine | Illuminated housing elements |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Toiteallikas | 135 W |
| Väljalaskeaasta | 2023 |
| Kõrgus | 25,9 mm |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 271 mm |
| Kaal | 2,30 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija , Backpack |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – International , QWERTY – UK |
