ASUS ProArt PX13 Ryzen AI MAX+ 395/128GB/1TB/Win11P OLED Touch
SKU:
4114835949
MPN:
HN7306EA-LX005X | 6dhq
€3587.46
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI Max+ |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 (16 cores, 32 wątki, 3.00–5.10 GHz, 80 MB cache) |
| RAM | 128 GB |
| Maximum Supported RAM | 128 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 13,3" |
| Screen resolution | 2880 x 1800 |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card | AMD Radeon™ Graphics |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc.USB4 – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 73 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V200 W10 A |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadFunction knobHDR True Black 500 |
| Height | 17,7 mm |
| Width | 299 mm |
| Depth | 201 mm |
| Weight | 1,38 kg |
| Included Accessories | Charger , Stylus to operate the screen |
