ASUS ProArt PX13 Ryzen AI MAX+ 395/128GB/1TB/Win11P OLED Touch
SKU:
4114835949
MPN:
HN7306EA-LX005X | 6dhq
€3588.30
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI Max+ |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 (16 cores, 32 wątki, 3.00–5.10 GHz, 80 MB cache) |
| Mälu | 128 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 128 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 13,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ Graphics |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc.USB4 – 2 tk. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 73 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 V200 W10 A |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatFunction knobHDR True Black 500 |
| Kõrgus | 17,7 mm |
| Laius | 299 mm |
| Sügavus | 201 mm |
| Kaal | 1,38 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija , Stylus to operate the screen |
