ASUS TUF Gaming A14 Ryzen AI MAX+ 392/64GB/2TB/Win11
SKU:
4114835590
MPN:
FA401EA-RG005W | 6mRl
€2495.04
Out of stock
Out of stock
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI Max+ |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI Max+ 392 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI Max+ 392 (16 cores, 32 wątki, 3.20–5.00 GHz, 80 MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card | AMD Radeon™ 8060S |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 73 Wh |
| Charging Power | Max. 100 W , Min. 45 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V200 W10 A |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-Sync |
| Height | 19,9 mm |
| Width | 311 mm |
| Depth | 227 mm |
| Weight | 1,48 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
